Działka budowlana Obora
Obora, dolnośląskie
- 379 000 zł
- 1 998 m²
- 189,69 zł/m²
Nieruchomosci HA...
Skontaktuj się
Działka budowlana Obora
Obora, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana Obora
Zaktualizowane: 14 maja 2026
379 000 zł 1 998 m² 189,69 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 379 000 zł (189,69 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 998 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków
- Źródło: biuro nieruchomości: HAS Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Obora, Lubin, lubiński, dolnośląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Świetnie położona działka budowlana w miejscowości Obora, gm. Lubin, o powierzchni 19,98 ara.
Bardzo dobra lokalizacja- ul. Poziomkowa. Symbol działki 210/7 oraz 210/10.
Wymiary działki- 28 x 30 m.
Działka wyrównana, zadbana. Przy samym parku oraz drodze rowerowej. Przez nieruchomość przebiega Linia energetyczna średniego napięcia. Przyłącze gazu, prądu, wody oraz kanalizacji ok 120 m od granicy.
Kupujący ponosi koszty obsługi biura nieruchomości. (...)
515 700...
515 700 208